Meksikietiški takai su vištienos faršu, pupelėmis ir kukurūzais

Meksikietiški takai su vištienos faršu, pupelėmis ir kukurūzais

Paruošimas: 30 min Porcijos: 4 Kai tik norisi kažko nekasdieniško ir visiškai, tacos (takai) gali būti nuostabus pasirinkimas! Šis meksikietiškas patiekalas su vištienos faršu, pupelėmis ir kukurūzais – itin sotus ir tiesiog paįvairinantis kasdienybę. Taip pat tokiu patiekalu drąsiai galėsi pavaišinti ir užsukusius svečius. Jie tikrai apipils tave didžiausiais komplimentais. 🙂 Alaus gerbėjams (nealkoholinio žinoma) … Skaityti toliau

Mielinės bandelės su sūriu

Mielinės bandelės su sūriu

Paruošimas: 10 min Gaminimas: 20 min Porcijos: 3 Aš itin mėgstu bandeles su įvairiausiais įdarais. Ir jau esu minėjusi, kad labiau mėgstu nesaldžius įdarus. Neseniai gaminau bandeles su dešrelėmis, o kadangi kepant tuos pyragėlius su dešrelėmis liko šiek tiek mielinės tešlos, paeksperimentavau ir iškepiau nesaldžių bandelių su sūriu. Tikrai labai skanios. Dalį gaminau su fermentinį … Skaityti toliau

Pyragėliai – mielinės bandelės su dešrelėmis

Pyragėliai - mielinės bandelės su dešrelėmis

Paruošimas: 15 min Gaminimas: 30 min Porcijos: 6 Kai tik žmonės kalba apie mielinės bandeles, iškart visi pagalvoja apie saldžias bandeles. Tačiau mano pačios mėgstamiausios yra būtent šios – su dešrelėmis. Jas galima gaminti tiek su pieniškomis dešrelėmis, tiek su rūkytomis – priklausomai nuo to, kurias labiau mėgstate. Beje, šių bandelių-pyragėlių didžiulis pliusas yra tas, … Skaityti toliau

Saldus morenginis vyniotinis su grietinėle

Saldus morenginis vyniotinis su grietinėle

Paruošimas: 50 min Porcijos: 6 Šiandien noriu Jums parodyti mūsų šeimoje itin pamėgtą desertą. Vaikai jį labai mėgsta su puodeliu arbatos arba pieno, o suaugę jį valgo su mėgstama kava. Tai saldus morenginis vyniotinis su grietinėle, kurio skonis tikrai vertas visų pačių didžiausių pagyrų. Jeigu dar ik šiol nesate jo ragavę, tai galiu patikinti – … Skaityti toliau

Sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas

Sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas

Paruošimas: 45 min Porcijos: 6 Šiandien noriu Jums pristatytą savo naują tikrų tikriausią atradimą obuolių pyragų srityje – paprastą, bet itin skanų pyragą pagaminta iš sluoksniuotos tešlos, su karamelizuotais obuoliais. Prie puodelio kavos tikra laimė. Bus tikrai gaminamas ir ateityje. Be galo rekomenduoju ir Jums, tad nieko nelaukiam ir pasigaminam! Beje, pirmą gaminant ir obuolius … Skaityti toliau

Avinžirnių sriuba su mėsa – mėsos kukuliais ir daržovėmis

Avinžirnių sriuba su mėsa - mėsos kukuliais ir daržovėmis

Paruošimas: 60 min Porcijos: 6 Jau rodžiau kaip pagaminti šias sriuba su avinžirniais: – pomidorinė avinžirnių sriuba su vištiena; – kreminė konservuotų avinžirnių sriuba; – avinžirnių sriuba su lydytu sūreliu; Ir tie variantai taip pat yra verti viso Jūsų dėmesio. Turiu pripažinti, kad man nėra svarbu koks lauke oras, šilta ar šalta, aš tikrai visada … Skaityti toliau

Pomidorinė avinžirnių sriuba su vištiena

Pomidorinė avinžirnių sriuba su vištiena

Paruošimas: 45 min Porcijos: 4 Pastaruoju metu apėmė avinžirnių sriubų manija ir labai eksperimentuoju su jomis. Jau rodžiau kaip pagaminti avinžirnių sriubą su lydytu sūreliu ir kreminę konservuotų avinžirnių sriubą. Abu tie receptai tikrai “prilipo” mūsų šeimoje. O šiandien Jūsų visų teismui – soti, sodraus skonio ir labai skani pomidorinė sriuba su avinžirniais ir vištiena, … Skaityti toliau

Kreminė konservuotų avinžirnių sriuba su grietinėle

Kreminė konservuotų avinžirnių sriuba su grietinėle

Paruošimas: 40 min Porcijos: 4 Jau rodžiau kaip pagamint nuostabią avinžirnių sriuba su lydytu sūreliu, kuri mūsų šeimai labai patinka. O šiandien noriu Jums parodyti dar vieną nuostabų variantą, kuriam naudosiu konservuotus avinžirnius ir grietinėlę. Šios sriubos privalumas toks, kad ją paruošite greičiau, nes jai nereikės išmirkyti avinžirnių per naktį. Beje, ar žinojote? Avinžirniai yra labai … Skaityti toliau

Avinžirnių sriuba su bulvėmis, morkomis ir lydytu sūreliu, pagal Beatą

Avinžirnių sriuba su bulvėmis, morkomis ir lydytu sūreliu, pagal Beatą

Paruošimas: 40 min Porcijos: 5 Tokią avinžirnių sriubą su lydytu sūreliu pagal Beatos receptą viriau pirmą kartą, nors jau senokai norėjau tai padaryti. Ir galiu pasakyti, kad gavosi tikrai fantastiško skonio ir rekomenduoju Jums ją pasigaminti. Žinau, kad mano aplinkinių draugų rate, daug kas vis dar “skersai” žiūrį į avinžirnius ir mieliau renkasi tiesiog žirnius. … Skaityti toliau

Kopūstų apkepas su faršu, morkomis ir sūriu

Kopūstų apkepas su faršu, morkomis ir sūriu

Paruošimas: 70 min Porcijos: 4 Jau rodžiau kaip pagaminti vegetarišką kopūstų apkepą ir žiedinių kopūstų apkepą su vištiena pagal Beatą. Abu tuos patiekalus Jūs labai išgyrėte. Tad šiandien dar vienas apkepas Jūsų teismui – su faršu, morkomis ir sūriu. Itin skanus ir sotus patiekalas, puikiai tinkantis savaitgalio pietums ar vakarienei. Daugiau nei pusę viso šio … Skaityti toliau

Žiedinių kopūstų apkepas su vištiena ir grietinėle pagal Beatą

Žiedinių kopūstų apkepas su vištiena ir grietinėle pagal Beatą

Paruošimas: 15 min Gaminimas: 30 min Porcijos: 3 Neseniai rodžiau kaip pagaminti vegetarišką kopūstų apkepą, o šiandien noriu Jums parodyti nuostabų variantą su vištiena pagal Beatą. Jei mėgstate žiedinius kopūstus, tada Jums tikrai patiks ir šis apkepas su vištiena ir sūriu. Šį patiekalą nesunku pagaminti, jis neapsunkina skrandžio, o svarbiausia – tikrai gardu. Todėl norėsis … Skaityti toliau

Šviežių kopūstų apkepas orkaitėje

Šviežių kopūstų apkepas orkaitėje

Paruošimas: 10 min Gaminimas: 40 min Porcijos: 4 Ar patiekalo pavadinimas Jums skamba įdomiai? Dar iki šiol niekada nemėginote išsikepti apkepo su kopūstais? Tikrai rekomenduoju tai padaryti, nes titin skanu ir netikėta. Esu visiškai tikra, kad tie kas ragaus,, net nesupras, kad valgo kopūstų apkepą. Apie šį apkepą aš perskaičiau viename žurnale ir labai susidomėjau, … Skaityti toliau

Bulvių bokšteliai – kotletai su sūriu, keksiukų formelėse, orkaitėje

Bulvių bokšteliai - kotletai su sūriu, keksiukų formelėse, orkaitėje

Paruošimas: 10 min Gaminimas: 30 min Porcijos: 2 Mano šeima tikrai yra bulviniai (jei taip galima pavadinti). Bet mes tikrai mėgstame bulvių patiekalus ir labai mėgstame jas visokiais pavidalais: keptos bulvės, virtos bulvės, bulvių košė, kugelis, cepelinai ir panašiai. Vakar vakare iškepiau bulves šiek tiek kitokiu pavidalu. Jeigu ir ums pabodo įprastos bulvės arba bulvių … Skaityti toliau

Tikroji, klasikinė – skaniausia tiršta čili sriuba

Tikroji, klasikinė - skaniausia tiršta čili sriuba

Paruošimas: 60 min Porcijos: 4 Jau rodžiau kelis pamėgtus čili sriubos variantus: – Beatos čili sriuba su faršu; – trinta čili sriuba su faršu; – meksikietiška čili sriuba su jautiena; Bet susilaukiau komentarų, kad tai nėra tikrosios klasikinės čili sriubos. Ir tada pradėjau “Google’inti”, kaip gi turi atrodyti ta tikra klasikinė ir pati skaniausia tiršta … Skaityti toliau

Tobulas Beatos čili sriuba su faršu, konservuotais pomidorais ir kukurūzais

Tobulas Beatos čili sriuba su faršu, konservuotais pomidorais ir kukurūzais

Paruošimas: 60 min Porcijos: 4 Viena iš pačių populiariausių ir skaniausių sriubų, kuri yra nesunkiai paruošiama, soti ir tikrai itin gardi – tai čili sriuba. Ji yra nuostabi tuo, kad yra be galo universali, kuri gali patikti absoliučiai visiems. Turi pagrindinius ingredientus, bet pagal norimą skonį gali juos pakeisti, jei norisi aštresnės sriubos gali ją … Skaityti toliau

Trinta meksikietiška – čili sriuba su faršu ir pupelėmis

Trinta meksikietiška - čili sriuba su faršu ir pupelėmis

Paruošimas: 15 min Gaminimas: 60 min Porcijos: 4 Neseniai rodžiau kaip pagaminti meksikietišką čili sriubą su faršu, o šiandien noriu parodyti kiek kitokį jos variantą, kuris man taip pat labai patinka. Ši sriuba pagrinde skiriasi tuo, kad mes ją gaminimo pabaigoje sutrinsime, tad ji bus labiau kreminė. Ir šioje sriuboje labiau jaučiasi daržovės ir mažiau … Skaityti toliau

Meksikietiška čili sriuba su jautiena ir konservuotomis pupelėmis

Meksikietiška čili sriuba su jautiena ir konservuotomis pupelėmis

Paruošimas: 30 min Porcijos: 4 Ir kas gi galiau labiau sušildyti, kai už lango lietus (šiandien toks pavasaris, kuris labiau primena rudenį) jeigu ne dubenėlis garuojančios meksikietiškos čili sriubos su jautienos faršu. Man asmeniškai sriuba tai virtuvės jaukumo ir šilumos atspindys. Kadangi nusipirkau pomidorų, kurie visiškai be skonio, praradę tiek savo kvapą, tiek savo skonį, … Skaityti toliau

Balandėlių sriuba

Balandėlių sriuba

Paruošimas: 40 min Porcijos: 6 Tikriausiai visi esate valgę balandėlius. Gal ne visi esate juos gaminę, bet valgę tai tikrai visi. Šiandien turėjau ingredientus jiems, bet neturėjau noro jų gaminti. O kažkada kulinarinėje knygoje buvau radusi nuostabią idėją, kaip sriuba gali virsti ir antru patiekalu. Receptą kiek pakoregavau pagal savo šeimos pomėgius ir ant stalo … Skaityti toliau

Benedikto kiaušiniai su olandišku padažu

Benedikto kiaušiniai su olandišku padažu

Paruošimas: 15 min Porcijos: 1 Man patys tobuliausia tie rytai, kai galima visiškai niekur skubėti, galiu ramiai sau gurkšnoti mėgstamą kavą ir svajoti apie kiek prabangesnius pusryčius. Šitaip besvajojant sugalvojau pamėginti ir pasiruošti Benedikto kiaušinius. Jie, kaip didžiausia svajonių pusryčiai senokai man jau sukosi galvoje, tik vis nedrįsau pamėginti ir tas mintis nuvydavau šalin. O … Skaityti toliau

Kakaviniai sausainiai su baltojo šokolado ir grietinėlės kremu

Kakaviniai sausainiai su baltojo šokolado ir grietinėlės kremu

Paruošimas: 25 min Gaminimas: 15 min Porcijos: 4 Su šiais sausainiais darbo yra ganėtinai nemažai, bet patikėkite manimi rezultatas to vertas. Šis balto šokolado ir grietinėlės kremas kakaviniams sausainiams be galo tinka. Labai juos mėgstame visa šeima. O šiandien rekomenduoju išmėginti ir Jums, esu tikra, kad ir Jūsų šeimoje jie greitai “prilips”. 🙂 Beje vieną … Skaityti toliau